Google+
Falcons_Valke_Rugby_Logo

2013 Valke u18 Craven Week, Academy & Pukke Week Teams Announced

Jun 10 • Craven Week, Craven Week Teams, General News, School • 2927 Views • 3 Comments

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading ... Loading ...

Valke u18 – Craven Week:

15 Kobus Engelbrecht (Hoërskool Dr EG Jansen)
14 Darren de Bruyn (Hoërskool Jeugland)
13 Sampie Hearn (Hoërskool Dr EG Jansen)
12 Zander Cronje (Hoërskool Dr EG Jansen)
11 Elrin van Rooyen (Vereeniging Gimnasium)
10 Ruan Potgieter (Hoërskool Dr EG Jansen)
9 MJ van Vuuren (Hoërskool Transvalia)
8 Morne Swart (Hoërskool Dr EG Jansen)
7 Marco Holmes (Hoërskool Dr EG Jansen)
6 Joswin de Wee (Vereeniging Gimnasium)
5 Estian Enslin (Hoërskool Dr EG Jansen)
4 Rulani Ncubuka (Afrikaans Hoërskool Sasolburg)
3 D Venter (Vereeniging Gimnasium)
2 Pieter Jansen (Hoërskool Dr EG Jansen)
1 Thabo Pitse (Rhodesfield THS)

16 Marius Greyvenstein (Hoërskool Dr EG Jansen)
17 Arnaut Malberbe (Hoërskool Transvalia)
18 Ben Wepener (Hoërskool Kempton Park)
19 Eddie  Mlotshwa (Hoërskool Kempton Park)
20 R Solomons (Carel de Wet THS)
21 Cameron Rooi (Hoërskool Die Anker – Brakpan)
22 Jacques de Villiers (Vereeniging Gimnasium)

 

Valke Academy BLOU u18 – Academy Week:

15 Erjee Hennop (Vereeniging Gimnasium)
14 Roberto Fourie (Hoërskool John Vorster)
13 Reinhardt Stols (Hoërskool Kempton Park)
12 Leromu Fortune (Hoërskool Kempton Park)
11 A Robbertson (Suiderlig High School)
10 D Thompson (Hoërskool Transvalia)
9 Hanno van Tonder (Hoërskool Kempton Park)
8 Sifio Nqilo (HTS Springs)
7 Nco Mobase (Hoërskool Voortrekker)
6 Brandon Fossati (Hoërskool Transvalia)
5 T Mpitso (Suiderlig High School)
4 Johan Meyer (Hoërskool Kempton Park)
3 Hannieel Coetzee (Hans Moore High School)
2 Bevan du Preez (Hoërskool Hugenote)
1 Jabu Zihandi (Springs Boys High School)

16 S Ntsibanyoni (Suiderlig High School)
17 Zane Wessels (Hoërskool Kempton Park)
18 Robert Reeve (Benoni High School)
19 Luan Skopinski (Hoërskool Kempton Park)
20 O Mohulusi (Suiderlig High School)
21 Kabelo Mokonyane (VaalPark Articon)
22 Kingsley Malanga (HTS Sasolburg)

 

Valke Academy ROOI u18 – Academy Week:

15 Martin van Wyk (Hoërskool Dr EG Jansen)
14 Jimmy Mpailane (Hoërskool Kempton Park)
13 E Schoeman (Vereeniging Gimnasium)
12 Cobus Yaunyang (Hoërskool Hugenote)
11 Joas Narre (Hoërskool Kempton Park)
10 Christopher Schimper (Hoërskool Dr EG Jansen)
9 Damian Aiman (Hoërskool Elspark)
8 Rewaldt vd Walt (Hoërskool Overvaal)
7 Devin Kruger (Vereeniging Gimnasium)
6 Austin Isaacs (Hoërskool Heilbron)
5 Alex Lusambya (Hoërskool Voortrekker)
4 J Grundling (Hoërskool Transvalia)
3 D.J. Koekemoer (Hoërskool Stoffberg)
2 Z. Mhlapo (Springs Boys High School)
1 Stiaan van Zyl (Hoërskool Dr EG Jansen)

16 S Jacobs (Hoërskool Transvalia)
17 Lesogo Seremi (Suiderlig High School)
18 Michael Kruger (Hoërskool Dr EG Jansen)
19 Heinrich Rhoode (Hoërskool Kempton Park)
20 Koketso Pooe (Hoërskool Drie Riviere)
21 Karabo Makofami (Hoërskool Birchleigh)
22 N Makikeng (HTS Sasolburg)

 

Valke u19 - Pukke Week

15 Jeremey Jardin (Benoni High School)
14 Schalk O`Callaghan (Hoërskool Hugenote)
13 Carlo Heever (Hoërskool Kempton Park)
12 Ruan van Vuuren (Hoërskool Die Anker – Brakpan)
11 Vuyane Mkwambi (Hans Moore High School)
10 A Kotze (Hoërskool Transvalia)
9 Devon Maree (Hoërskool Kempton Park)
8 Jaun Pachonick (Hoërskool Die Anker – Brakpan)
7 Juandre vd Walt (Hoërskool Kempton Park)
6 Juanre Swanepoel (Hoërskool Transvalia)
5 Eben van Coller (Hans Moore High School)
4 Wiehan le Roux (Hoërskool Hugenote)
3 Danie J v Vuuren (Hoërskool Transvalia)
2 Stuart deLacy Lacy (Vereeniging Gimnasium)
1 Juhan Lodewyk (HTS Sasolburg)

16 Kyle Lewis (Benoni High School)
17 Armand Jordaan (Hoërskool Dr EG Jansen)
18 Jacques Carelse (Hoërskool Brandwag)
19 Tiaan de Vos (Hoërskool Dr EG Jansen)
20 Attie vd Nest (Hoërskool Hugenote)
21 Mbulelo Mpemvu (Hoërskool Drie Riviere)
22 Marnus Gruber (Hoërskool Kempton Park)

 

VALKE REITZ WEEK

15 Gerrie Labuschagnè (Hoërskool Die Anker – Brakpan)
14 Juan Botha (Hoërskool Dr EG Jansen)
13 LC Uys (Hoërskool Driehoek)
12 Sheldon Turner (Hoërskool Jeugland)
11 Daniel Terblanche (Hoërskool Kempton Park)
10 Gerhard Jordaan (Hoërskool Hugenote)
9 Louis van Zyl (Hoërskool Brandwag)
8 Shaun de Wet (Hoërskool Oosterlig)
7 B Strauss (Hoërskool Transvalia)
6 JJ Bezuidenhout (Hoërskool John Vorster)
5 Francois Pienaar (Hoërskool Jeugland)
4 E Buitendag (Hoërskool Dr EG Jansen)
3 Oberholzer (Hoër Volkskool Heidelberg)
2 GE Pretorius (Vereeniging Gimnasium)
1 Sharl Koen (Hoërskool Kempton Park)

16 S Jooste (Benoni High School)
17 Grant Watts (Hans Moore High School)
18 Mitchel Coe (Benoni High School)
19 Henco Conradie (Hoërskool Kempton Park)
20 Stefan Jooste (Hoërskool Dr EG Jansen)
21 Pieter de Jager (Hoërskool Kempton Park)
22 Jeffrey Gerral (Hans Moore High School)

 

Related Posts

3 Responses to 2013 Valke u18 Craven Week, Academy & Pukke Week Teams Announced

  1. Baie geluk almal sterkte met die wedstryde

  2. Baie geluk aan al 18 spelers van EG Jansen wat die verskillende spanne gehaal het. Julle almal verdien dit.

  3. Ben Wepener Snr says:

    Kempton Park verdien om meer Spelers in die Valke o/18 Span te he…… Geluk aan Ben Wepener en Eddie.

    Baie geluk aan Ben Wepener en Eddie Mlotshwa van Kemptonpark , ek sou graag meer spelers van Kemptonpark in die Valke o/18 Span wou sien…….
    Ben Wepener speel al vir jare in sy nr. 3 Trui, hy gaan dit mis , nr. 18 is 'n groter nr. so staan uit en Wys die ander Unies dat julle Ysters is…….
    Julle het 'n geleentheid , gryp dit aan en Hopelik is daar Rugby Agente wat julle gaan raaksien, baie kinders wat Craven Week kry , sien jy nooit weer in Rugby Kringe nie. Maak 'n sukses van jou Rugby Loopbaan…………

Leave a Reply

« »