Boland u18 Craven Week Trials team named to play WP u18 on 22 May 2013

May 17 • Craven Week, Craven Week Fixtures, General News, School • 8844 Views • No Comments on Boland u18 Craven Week Trials team named to play WP u18 on 22 May 2013

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Die Boland Hoërskole Rugby Unie bied op Woensdag 22 Mei 2013 finale proewe aan vir die kies van die Boland Skole-spanne teen WP te CPUT se velde in Wellington.

Die program is soos volg:

A-VELD (o.18’s)

14:30-15:35 – Boland C vs WP C

15:40-16:45 – Boland B vs WP B

16:50-18:00 – Boland A vs WP A

B-VELD (o.16’s)

14:30-15:35 – Boland vs WP (o.16 Dogters)

15:40-16:45 – Boland B vs WP B (seuns)

16:50-18:00 – Boland A vs WP A (seuns)

 

Toegangsgelde beloop:

R5.00 vir kinders in skooldrag (spelers uitgesluit)

R10.00 vir alle ander persone (Keurders, afrigters en spanbestuurders uitgesluit)

Bolandspanne vir wedstryde teen WP : 22 Mei 2013

 

Boland A:  Boland B
15 Nazeer de Sousa Worcester Gim 15 Raylon Philander Hugenote
14 Mishaun Arendse Schoonspruit 14 Warren Williams New Orleans
13 Leolin Zass Hermanus 13 D Davids Montagu
12 Stefan Borman Swartland 12 Etienne Swarts Roodezandt
11 Ruan Adams HTS Drostdy 11 Charlton williams Clanwilliam
10 Ewan Adams Hermanus 10 R Brown Montagu
10 Fabio Africa Weston
9 K von Mollendorf Labori 9 Geurron Claasen Vredendal
1 Wiaan Lombaard Augsburg 1 Tobie Wiese Augsburg
2 Tiaan Lambrechts Bredasdorp 2 JC Genade Augsburg
3 Ferrel Kelly HTS Drostdy 3 Carl Heydenrich Worcester gim
6 Brand Taljaard Robertson 6 Dawie Wiese Augsburg
4 Herman le Roux Montagu 4 Jason le Roux Hugenote
4 H. Hendricks Montagu
5 Johan du Toit Swartland 5 C vd Merwe Piketberg
7  Chesvin Korasie Schoonspruit 7 Stefan Erasmus Charlie Hofmeyr
8 Hanro Liebenberg HTS Drostdy 8 Jurie Fick HTS Drostdy
8 W Hoofd Weston
Bestuurder: W. Seroot Bestuurder: J.Thalwitzer
Beseer Chemandre van Schalkwyk Swartland
Rayniel de Jager Swartland

 

Boland C Reserwes
15 Justin Persent Charlie Hofmeyr 15
14 Malcom Davids Lutzville 14 Kenneth Dirks Cederberg
13 Devon Smith Schoonspruit 13
12 Alrich Williams Montagu 12
11 Jean Claud Mase Ashton 11
10 Dalien Fredericks Augsburg 10
9 Janco Smit Augsburg 9 Saquile Adams New Orleans
1 Robert Bantham Hugenote 1 FJ Janse van Rensburg Bredasdorp
2  Martin van Wyk Hermanus 2 Paydon Davids Bergrivier
3 Kobus Kotze Dirkie Uys 3 Elfranco Julies Vredendal
6 M Olivier Worcester Gim 6 Dian van Staden Hugenote
4 Johan Otto Swartland 4 Wayde Arendse Schoonspruit
5 Herman van Zyl Augsburg 5
7 Denvon Cloete Bergrivier 7 Ivor Aandhuizen Klein Nederburg
8 Rikus le Roux Vredendal 8
Bestuurder: A. Ontong
Spelers uitgelaat
Janus van Zyl Swartland
Ruan Manual Bella Vista
Gaywon Fortuin Hawston
Tembelani Mativani Schoonspruit
Du Toit Erasmus HTS Drostdy

 

 

Related Posts