Helpmekaar Rugby Program 2015

Mar 17 • Craven Week, General News, School, School Rugby Fixtures • 3781 Views • No Comments on Helpmekaar Rugby Program 2015

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

.RUGBYPROGRAM 2015

Dag

Datum

Waar

Wie

 

 

 

 

Wo

4 Mrt

Interne rugbyproewe te Help en Wits

Alle spelers (uitgesluitprov atlete)

Sa

7 Mrt

Wedstryde vs HS Die Anker (Weg)

A-en B-spanne, 1,2 en3des

Di

10 Mrt

Wedstryde vs Parktown (Tuis en Weg)

Alle spanne

Sa

14 Mrt

Wedstryde vs St John’s (Weg)

Slegs A-spanne, 1ste en 2des

Wo

18 Mrt

Wedstryde vs St Benedicts (Weg)

Slegs B en C, 2-4 spanne

Sa

21 Mrt

Wedstryde vs Affies (Tuis)

Alle spanne

Wo-Do

25&26 Mrt

Parktown Boys High 0/14 Fees

0/14 A span groep

 

 

 

 

Do

2 Apr

SKOOL SLUIT

 

 

 

 

 

Do-Ma

2-6 Apr

Francois Swart Affies 0/15 Fees

0/15 A groep

 

 

Jeppe 0/16 Fees

0/16 A groep

 

 

St Stithians Easter Festival

1ste span

 

 

Krugersdorp High Easter festival 0/14

0/14 B-span

 

 

 

 

Di-Sa

7-11 Apr

Monument Tweedespan Fees

2de span

 

 

Monument 0/14 Fees

0/14 A-span

 

 

 

 

 

 

 

 

Do-Ma

23-27 Apr

Klein Karoo Topskole Toernooi

HS Oudtshoorn

1 ste span

Do-Sa

23-25 Apr

Rugby oefenkamp Konka

0/14 A, 0/15 A en 0/16 A

 

 

 

 

Di

28 Apr

Skool begin

 

 

 

 

 

Sa

2 Mei

Wedstryde vs  HS Ben Vorster (Tuis)

Alle spanne

Di

5 Mei

GL 0/18 en 0/16 1ste rondte proewe

Slegs seuns in areaspan

Sa

9 Mei

Rugby vs St Johns

Slegs B,C en 3de,4de span

Ma

11 Mei

GL 0/18 en 0/16 2de rondte proewe

Slegs seuns wat deurgaan

Sa

16 Mei

Wedstryde vs HS Pietersburg  (Weg)

Slegs A en B spanne en 1-3 Oop spanne

Di

19 Mei

GL wedstryde vs Luiperds (weg)

Slegs seuns in GL spanne

Sa

23 Mei

Wedstryde vs HS Frikkie Meyer (Thabazimbi) (Weg)

Slegs A en B spanne en 1-3 Oop spanne

Di

26 Mei

GL wedstryde vs Bulle (weg)

Slegs seuns in GL spanne

Sa

30 Mei

Wedstryde vs HS Waterkloof (Tuis)

Alle spanne

Di

2 Junie

GL wedstryde vs Valke (weg)

Slegs seuns in GL spanne

Sa

6 Junie

Wedstryde vs Jeppe Boys High (Tuis)

Alle spanne

Sa

13 Junie

Wedstryde vs HS Noord-Kaap (Weg)

Slegs A en B spanne en 1-3 Oop spanne

So-Do

28 Jun-2 Jul

PUK 0/19 week te Potchefstroom

0/16 Akademieweek te Vereeniging

 

So-Do

5-2 Julie

Grant Khomo 0/16 week te George

0/18 Akademieweek te (Valke)

 

So-Sa

12-18 Julie

0/18 Cravenweek te Stellenbosch

 

Vry-So

10-19 Jul

Reses

 

Sa

25 Jul

Wedstryde vs HS Garsfontein Tuis

Slegs A-spanne en 1stes 

Sa

1 Aug

Beeldtrofee uitspele

Slegs A-spanne en 1stes

Sa

8 Aug

Beeldtrofee kwarteind

Slegs A-spanne en 1stes

Sa

15 Aug

Beeldtrofee semi-finale

Slegs A-spanne en 1stes

Sa

22 Aug

Beeldtrofee finale

Slegs A-spanne en 1stes

Vry-Sa

4-5 Sep

Sewes senior toernooi te  Rustenburg

0/18- span

Wo-Do

23-24 Sep

Noordvaal 7’s te Menlopark

o/15- en 0/17- span

Vr-Sa

16-17 Okt

Sewes junior toernooi te Rustenburg

0/14- en 0/15- spanne

 

Related Posts