SWD ANNOUNCE CRAVEN AND ACADEMY WEEK TEAMS

May 30 • Craven Week, Craven Week Teams, General News, School • 6769 Views • No Comments on SWD ANNOUNCE CRAVEN AND ACADEMY WEEK TEAMS

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

SWD Craven Week team                                         SWD Academy Week team

15 Ruan Barnard (Oakdale)                                       15 Logan Stoffels (Outeniqua)
14 Corné de Klerk (Outeniqua)                                 14 Shelwyn Dyssel (Langenhoven Gym)
13 Curtley Prins (Outeniqua)                                    13 Lucian Jones (Oudtshoorn)
12 JT Jackson (Oakdale)                                           12 JP Duvenhage (Outeniqua)
11 Shadward Fillies (Sao Bras)                                   11 Clayton Kiewietz (Outeniqua)
10 Boeta Hamman (Oakdale)                                     10 François McKnight (Oudtshoorn)
9 Domenic Smit (Oudtshoorn)                                  9 Maurice White (Oakdale)
8 Nevada Jacobs (Langenhoven Gym)                      8 Renaldo Ferreira (Oakdale)
7 Armand Heunis (Oakdale)                                      7 Neil Otto (Outeniqua)
6 Christopher Roelofse (Outeniqua)                         6 Zailan Green (Beaufort West)
5 Eduan Zandberg (Outeniqua)                                5 Luhan Potgieter (Punt)
4 Anton Smit (Outeniqua)                                        4 ST Swanepoel (Oakdale)
3 Wynand de Necker (Outeniqua)                            3 Litho Ferreira (Uniondale)
2 Le Roux Baard (Outeniqua)                                    2 Cian Wagenaar (Oakdale)
1 SW Odendaal (Oakdale)                                          1 Riaan Kleyn (Outeniqua)

16 Vogien Talmaggies (Oakdale)                                 16 Jacques Williams (George)
17 Andrew Kuhn (Outeniqua)                                    17 Janlo Swanepoel (Punt)
18 Roux Swart (Outeniqua)                                        18 Chrisjan du Toit (Oakdale)
19 Adré Smith (Oakdale)                                            19 Ayabonga Moshani (Pacaltsdorp)
20 Levuju Ndevu (Outeniqua)                                    20 Curtley de Laan (Langenhoven Gym)
21 Niven Langdown (Outeniqua)                                21 Sherwin Laws (Sentraal)
22 Manie Libbok (Outeniqua)                                     22 Craig Booysen (Parkdene)

 

Related Posts